| doarunbaiatcurios a întrebat:

Salut,dacă cel mai probabil am gușă genetic,făcând mult sport, ar fi șanse să o dau jos natural fără operatie? Adică eu până la varsta de 14 ani, nu am practicat sport mai deloc și am mâncat numai prostii!

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

N-are a face sportul cu gusa sau cu sanatatea. Sportul nu te face sanatos,sportul iti mentine muschii antrenati.

Daca ai probleme de genul asta aia e,le rezolvi doara chirurgical sau medicamentos,asta daca se poate, daca nu stai asa, asta e viata.
Mancarea la fel nu conteaza ce maninci, conteaza cat maninci. Mincarea in exces dauneaza, adica te ingrasa, dar mancarea nu afercteaza organele

| Rexiethecat a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta pe 14 iulie, 17 septembrie si 13 decembrie. Vrei sa nu ne mai stresezi?!