| BTrix23 a întrebat:

Salut.
Daca trimit o scrisoare si nu scriu expeditorul,(dar pun destule timbre, scriu destinaratul etc.) e vreo problema?

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Eram curioasa daca se intampla sa trimita asa o scrisoare si sa si ajunga.Da, vad ca pe internet-care le stie pe toate-zic unele persoane ca s-a putut. Insa asta nu insemna ca este suta la suta posibil. Iar in caz ca nu gasesti destinatarul unde se va intoarce scrisoarea?

| BTrix23 explică (pentru ElenaSA):

Pai ziceam ca daca am scris destinatarul si tot ce trebuie, dar nu si expeditorul.un fel de scrisoare anonima

| rabbit2014 a răspuns:

Mai mult ca sigur nu se trimite