| headphone a întrebat:

De cateva zile am avut un vis ciudat, se facea ca eram la mine acasa cu cativa prieteni parca si cu o fosta colega, de care imi place putin, oricum, in vis, ea statea langa mine pe pat, nu stateam intinsi, stateam normal, deodata se apropie de mine, si eu o intreb " ce faci " si imi raspunde " te rasplatesc " si apoi ma saruta. Sincer nici acum nu inteleg ce inseamna. app. inainte nu mi-a placut de ea, dar dupa acel vis parca m-am indragostit de ea, adica in ultimele zile tot la ea ma gandesc...Stie cineva ce poate insemna acest vis? Am pus intrebarea si cu anonim dar nu a aparut pe site, a trebuit sa-mi fac cont:d. sper sa ma poata ajuta cineva, pentru ca, chiar vreau sa aflu ce semnifica acel vis. ( p. s: cum am spus, inainte nu ma simteam atras de ea, si nici nu m-am gandit la ea inainte sa adorm. ). stiu ca am mai pus intrebarea odata, dar as vrea sa aflu mai multe pareri :d

2 răspunsuri:
| deea_5854 a răspuns:

Sincer poate este doar o atractie deoarece ti-a placut cum saruta. Iar daca o iubesty cand o intalnesti spune-i ce simti pentru ea dar ea cu usorul ca daca o iei repede se va simti flatata, obligata iar facan-d asta vei face cea mai mare greseala

| killforfun19 a răspuns:

Vorbeste cu ea si incearca sa-i spui ce ai visat si ce simti cu adevarat pentru ea!