| anonim_4396 a întrebat:

De ce vor toti sa se duca la piscina? Ce e asa de fain sa stai sa te bata soarele in cap, sa faci insolatie, cancer de piele(unii), sa vezi numai barbati grasi si femei cu celulita. Sa inghiti apa cu clor si plina de … lasat de toti… Eu nu vreau sa merg la piscina, tocmai de asta, dar nici nu vad o distractie. Mama m-a obligat sa merg si am plecat, singur, dupa 4 ore, am stat numai pe sezlong si i-am facut capul … laughing

Voua va place sa mergeti?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai merg nici eu, se mai caca astia mici sau se pisa altii pe acolo, apa de la baie e cea mai buna

| RobertoAmore a răspuns:

Când mergi la piscină, nimeni nu te obligă sa stai 3-4 ore continuu in apă... E cald si merge sa mergi la piscină, la mare. Etc

| Dumbi a răspuns (pentru RobertoAmore):

Dar eu nu am spus asta. Eu am dat niste argumente care chiar sunt bune si adevarate. Eu m-am referit la partea negativa, sunt parti pozitive… Sunt, dar eu nu le-am observat, dar sunt… 2-3…