| Darkus a întrebat:

Decurand mi-am cumparat un Telefon ZTE Tania cu Windows si stiu ca imi trebuie nu stiu ce program pentru bleutooth imi poate spune cineva de unde il descarc?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Telefonul tau are instalat din fabrica bluetooth.Pentru ce mai vrei programul?

| Darkus explică (pentru darrio2007):

Nu e instalat din fabrica, cand l-am cumparat mi-au spus ca imi trebuie un program dar nu stiu care

| darrio2007 a răspuns (pentru Darkus):

Am cautat pentru tine specificatii ale acestui telefon pe mai multe site-uri si apare instalat din fabrica(bluetooth). Cauta mai bine in setarile telefonului.