| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon ZTE Tania si nu stiu cum sa pun melodii pe el. Mi-a dat un cablu de date dar nu am nici un CD la el. Ce trebuie sa instalez sau ce sa fac? Multumesc! Mega funda!

1 răspuns:
| Cubix181 a răspuns:

Pai prin acel cablu de date conectezi telefonul la PC/Laptop si dupa ce il conectezi, cel mai probabil ti se va deschide un folder pe PC. In acel folder cauti locatia unde vrei sa iti pui melodiile! Sa imi spui daca ti-a mers! happy