| georgeX72 a întrebat:

eram 3 baieti si am luat o pizza gigant.doi au luat 2 felii si celalalt a luat 3 felii. unde e a 8-a felie?! erau opt felii... rog seriozitate

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe bune ca in fiecare zi nivelul de inteligenta al celor ce pun intrebari scade exponential.

| paulpaul25 a răspuns:

Probabil ai mancat-o tu si de fapt erati 4 baieti dar te-ai exclus pe tine, pentru ca ai zis ca doi "au mancat" (pers. a III-a plural) iar celalalt "a mancat" (pers. a III-a singular) deci ori vorbesti despre tine la persoana a 3-a ceea ce e cam gresit ori nu ai mentionat cat ai mancat tu.
Daca e gresita teoria mea trebuie sa mergi cat mai repede la ce-a mai apropiata sectie de politie unde sa depui o plangere, deoarece aceasta este o frauda de mare amploare deci trebuie neaparat sa gaseasca in cel mai scurt timp cea de-a 8-a felie de pizza inainte ca aceasta sa fie scoasa ilegal din tara sau vanduta pe piata neagra. Dupa ce depui plangere, trebuie sa contactezi un avocat deoarece cazul fa fi inaintat in instanta iar tu trebuie sa ai pe cineva care sa te reprezinte acolo!

| GunsNRoses44 a răspuns:

Daca au luat 2 felii de fiecare ( cei doi baieti ), inseamna 2+2+3=7, rezulta ca a opta felie este in cutia de pizza, sau in burta unuia!

| DyVyNe a răspuns:

rolling on the floor))) Obsedat de mancare ce esti, probabil ultima felie ai mancat-o asa repede ca nici nu ti-ai dat seama laughing))