| DJohnny a întrebat:

Eu si prietenii mei am facut un videoclip tip parodie.
Clipul este in linkul asta http://www.youtube.com/watch?v=w1VAUETp93o.
Ce parere aveti? Este primul nostru clip. Daca v-a placut sa ne dati like si pe facebook (linkul e in descriere) si share. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Bai eu am ras, e chiar fain. Ati uitat metoda Visinescu laughing))))

| DJohnny explică (pentru AlexanderAdrian):

Sa stii ca ne-am gandit si la asta dar era complicat, ne trebuia costum si plus de asta e ideea celor de la iComedy. Mersi de opiniewinking

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru DJohnny):

Ce conteaza a cui idee e?
Oricum mai ales la inceput am ras de-am spart.