| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cam ce ati vrea de la baieti sau cum ati vrea sa fie baieti in general?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Bani, bani, baniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa fie baieti nu sa ne demonstreze ca sunt rude cu porciiwaiting

| elena a răspuns:

Mai, la tine toti "baieti"/baietii sunt baieti? In general ce?

| nobody_9468 a răspuns:

Daca are atitudine jumatate din inima mea e a luiwinking. Putini autongue.

Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un baiat as vrea sa fie : de treaba, dragut, sa nu fie mincinos si sa nu intinda coarda

| cristina_3162 a răspuns:

Buna! in primul rand trebuie sa spun ca nu toate fetele avem aceleasi asteptari de aceea nu stiu cat iti poate fi de folos raspunsu meu. dar te pot ajuta sa iti spun ce vreau eu de la un baiat. cel mai important pentru mine este sa ma accepte cu defecte si cu calitati... apoi atata timp cat il respect cer acelasi lucru. vreau ca sa fie langa mine atunci cand am nevoie de el. si sa ma sprijine in ceea ce fac. pe langa iubit sa imi fie prieten si sa fie sincer. sunt multe asteptari nu as putea sa ti le spun pe toate dar in principiu astea sunt cele mai importante din privinta mea... aaa si am uitat sa iti spun noi fetele vrem sa ne fie respectate intimitatea. cius si sper sa iti fie de folos happy happy