| Anonymous78 a întrebat:

Salut, m-am apucat sa fumez recent si am inceput cu dunhill negru, cam cat o sa-mi ia sa ma obișnuiesc?

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Daca fumezi des, atunci in vreo o saptamana. Daca fumezi rar, atunci in vreo 2-3 saptamani. Se poate si mai repede, depinde de persoana.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Inca ai timp sa renunti astfel incat sa nu te obisnuiesti. Fumatul e doar o investitie proasta in ce priveste cancerul de plamani. Unii castiga jackpotul, altii sunt mai norocosi si traiesc, ca sa se laude la altii ca ei au fumat toata viata si n-au nimic, cand de fapt au si ei destule, tot in legatura cu acest viciu.

| sammie a răspuns (pentru dullcat):

De ce toti va declansati cand auziti de tigari? Daca omul vrea sa fumeze, lasa-l. Ca sigur, inainte sa se apuce stia bine ca ii face rau. Nu il fascineaza cu nimic daca voi ii ziceti ca nu e bine.

| dullcat a răspuns (pentru sammie):

Nici pe mine nu ma fascineaza cu nimic cand altii imi spun ca nu e bine sa le zic altora ca nu e bine.Nu scrie nicaieri ca trebuie sa raspunzi la intrebari asa cum vrea autorul.Sunt multi pe aici care cereau metode de sinucidere si e logic ca am raspuns complet diferit.

| sammie a răspuns (pentru dullcat):

Cel mai inteligent era sa nu le raspunzi.

| Sorinn288 a răspuns:

Eu as zice ca in jur de 1-2 saptamani dar depinde de organism...