| costy335 a întrebat:

Salut grup, am o întrebare poate stie cineva. Urmeaza sa fac un curs de buldoexcavatorist sau de macaragiu, nu stiu care ar fi mai bun si mai usor de gasit de lucru, si dureaza 3 luni dar eu dupa ce termin cursul daca vreau sa plec prin afară imi trebuie experienta nu? asta inseamna ca trebuie sa mai stau pe aici sa lucrez ca sa fac experienta. Si am 19 ani acum oare conteaza si varsta la o angajare pe un astfel de utilaj? M-am gandit si la un motostivuitor ca e mai usor. Multumesc si alte sfaturi sunt bine venite Dau fundă!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Mai degrabă (o să) lucrezi pe macara - orice santier are așa ceva!