| anonim_4396 a întrebat:

Salut grup!

Vreau sa ies maine in club insa prietenii pe care ii am nu prea vor si pe altcineva nu am pe cine sa chem, oare e ciudat daca ma duc singur? Poate ma imprietenesc cu cineva, voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Ca baiat e mai simplu, poti merge linistit, nu vreau sa sun ca un parinte dar peste ani ti-ai multumi daca ai alege sportul in locul pierderii de timp prin cluburi si a alcool-ului.

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu as spune sa mergi, sigur te poti lipi de un grup pe acolo, din moment ce la bautura toata lumea se imprieteneste. laughing Dar ai grija sa ajungi totusi acasa pe propriile picioare.

| mont a răspuns:

Și eu am fost la club singur de multe ori, te poți integra ușor dacă e ring de dans aglomerat.

| Standt a răspuns:

Mergi singur. Linistit. Intr-un club mereu gasesti pe cineva.