| Rares20funde a întrebat:

Iar va sacai unpic cu metin2.La o intrebare cu unde pica dga mi s-a dat raspuns:trebuie sa mergi in muntele sohan si nu in prima ci in a 2-a padure.

Mno, pe unde is portalele spre padurile alea? sau ce trebuie sa fac.Raspuns explicit va rog ca primeste funda!

1 răspuns:
| Deea_4341 a răspuns:

Iti zic eu DGA poti face rost de aici:
Mergi in Muntele Sohan, si te uiti unde scrie Lungsam. Te duci acolo si incearca sa bati ca va cadea sau cauti in Lungsam Padurea Rosie ca si acolo cade. Mai cade la giganti parca
Sau DT etajul 4-5-6 dar ft greu.