| ChituAlexandru1289 a întrebat:

Imi explica cineva care este faza cu negrii aia care danseaza cu sicriul, africani sau ce sunt aia? Nu inteleg care este gluma.

3 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Oamenii sunt carausi de sicrie profesionisti din Ghana, Africa, ii cheama lumea sa care sicrie si pe langa asta mai fac si spectacol, gluma ar fi ca daca faci ceva prostesc sau periculos, mori si vin aia sa te care laughing.

| Catrice a răspuns:

Tu precis n-ai văzut clipul pana la final sau era incomplet rolling on the floor (la final aia scăpa sicriul).

| Mădă0611 a răspuns:

Nu stiu despre ce vorbesti, dar in unele zone moartea e motiv de bucurie, si nasterea e tristete.