| Ovy11 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine de pe scara. Nu ne prea vorbim, doar ne salutam cand ne intalnim. Ce ar trebui sa ii spun sau sa fac sa ii placa si ei de mine si sa fiu cu ea.

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa fi mai barbat vorba aia, cand va salutati sa incerci sa legi 2 3 cuvinte, banalitati cu ea dupa care sa urmaresti reactia ei. Daca va vrea sa treaca peste pragul de salut salut iti va da de inteles incet.Bafta!

| Mangoo a răspuns:

Incearca sa ii devi mai mult decat