| Messi120 a întrebat:

Salut.Imi puteti spune la ce ora incpe royal rumbleul de pe 27 ianuarie ca am vazut pe internet ca incepe la 3 si se termina la 3:30

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va începe la 3, însă probabil se va termina pe la 5-6. Un PPV ţine de regulă 2 ore(cred), excepţie făcând WrestleMania şi Royal Rumble.

| Messi120 explică (pentru anonim_4396):

Deci au gerist ca au pus ca e pana la 3:30 nu?

| MrJok a răspuns (pentru Messi120):

Da este gresit va incepe la 3 si o sa dureze ceva.Dar nu sti cand o sa il daie in reluare ca eu lunii dimineata o sa trebiuasca sa merg la scoala si nu stiu daca pot sa stau pana dimineata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Messi120):

Normal că au greşit. Gândeşte-te şi tu puţin, cum se poate termina un PPV cu 5 meciuri(dintre care unul de tip Battle Royal, unde la fiecare 2 minute apare un alt superstar) în 30 de minute? Numai meciul Battle Royal ţine o oră şi ceva. Apoi meciurile pentru cele 2 centuri mondiale, o oră şi ceva, plus meciul pe echipe şi cel mai probabil încă vreo 2 de umplutură, plus reclame, ţine pe puţin 3 ore şi ceva întreg PPV-ul.