| GagicaCuPrajiturele a întrebat:

Oameni buni nu am inteles cand incepe exact scoala, am vazut pe internet ca se termina pe 15 ianuarie, adica Duminica?! WTF? Eu nu ma duc Duminica la scoala:plaughing...Deci,cum a ramas?thinking

Răspuns Câştigător
| PrunaPătrată a răspuns:

Colegii nu au fost asa expliciti noi trebuia sa incepem scoala pe 13 ianuarie dar 13 ianuarie pica vineri, cine se duce vineri la scoala? deci dupa aia urmeaza 14 ianuarie adica sambata dupa aia 15 ianuarie adica duminica si pe 16 ianuarie este luni deci luni-16ianuarie 2012 mergem la scoala, funda? happy te rog

22 răspunsuri:
| Fineness a răspuns:

Structura anului scolar:
Semestrul I
12 septembrie 2011 - 23 decembrie 2011 - cursuri
(22 - 30 octombrie 2011 - vacanta pentru clasele I-IV si gradinita)
24 decembrie 2011 - 15 ianuarie 2012 - vacanta
Semestrul al II-lea
16 ianuarie 2012 - 6 aprilie 2012 - cursuri
7 aprilie 2012 - 22 aprilie 2012 - vacanta de Paste
23 aprilie 2012 - 22 iunie 2012 - cursuri
23 iunie 2012 - vacanta mare
In saptamana 2 - 6 aprilie 2012 din semestrul al II-lea sunt activitati extracurriculare si extrascolare.
Pentru mai multe informatii legata de anul scolar 2011-2012 arunca o privire aici:http://stirileprotv.ro/......touri.html

| Sოﺁℓε a răspuns:

Te superi daca iti zic ca esti cam batuta in cap?laughingCum naiba sa te duci Duminica la scoala happy?

| GagicaCuPrajiturele explică (pentru Sოﺁℓε):

P.s-Da,ma supar!laughing

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru GagicaCuPrajiturele):

Lasa deja a inceput nu mai ai de ce sa te superi.

| eulliric99 a răspuns:

Se termina duminica, duminica fiind ultima zi.Deci luni incepe scoala!

| sweetdyana18 a răspuns:

Luni incepe scoala, adica pe 16...

| Gorath a răspuns:

Doamne,cat de idioata poti fi?=)
Daca vacanta SE TERMINA pe 15, nu e absolut logic si normal ca scoala incepe pe 16?

| Wehrmacht a răspuns:

Deja s-a dus vacanta?cryingNumai de scoala nu am chef...

| mihaella100000 a răspuns:

Te duci urmatoarea zi dupa 15.adica luni 16 ianuarie:X

| mattdemon a răspuns:

Nu e clar ca incepe pe 16?

| Shimax a răspuns:

Orele...incep pe 16 ianuarie.luni!

| JasonMcCann a răspuns:

Pe 16 ianuarie se termină vacanţa. sad Succes la şcoală!

| edy_9424 a răspuns:

Pe 16 ianuarie.

| dellyutzaaa123 a răspuns:

Deci scoala incepe pe 16... Dar ei nu au zis rau vacanta atunci se termina pe 15. Dar ziua urmatoare te duci, caci 15 se termina seara si atunci e ultima zi happy. Sper ca ti-am fost de folos

| KatherineP a răspuns:

Orele incep luni, 16 ianuarie. :*

| HappyPebbles a răspuns:

Pe 16. e logic...

| Th3utz a răspuns:

Luni...pe 16 ianuarie te duci la scoala!tongue

| 1baiat a răspuns:

16 Ianuare 2012 - Luni te duci la scoala

| Tibidoe a răspuns (pentru 1baiat):

Logic ca scoala incepe luni adica pe 16 Ianuarie...Cine e asa inconstient sa trimita copiii la scoala DUMINICA :S.

| Dragos218 a răspuns:

Scoala incepe pe 16 ianuarie da funda.

| RAZViMITI a răspuns:

Ce ai fumat inainte sa intrebi?laughing

| razvanel19982012 a răspuns:

Pe 16 ianuarie incepe scoala!