| TPUşiUPT1 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva canale de Youtube in limba engleza dar sa fie de calitate

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre ce mai exact?

| TPUşiUPT1 explică (pentru anonim_4396):

Canale informative,gaming nici nu stiu sigur dar iti spun cateva canale din Romania la care ma uit si poate poti sa imi recomanzi ceva asemanator,bineinteles daca urmaresti canalele de mai jos
Andrei cosmin,albacalegion,Codrin Bradea, Bogdan Catalib Bisi,Top Opt, LaMisto, Zaiafet, Mariciu, Valtohis, Vlad Grigorescu