| WizaRDDD a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce simbolizeaza cartea joker? As vrea sa-mi fac un tatuaj pe gamba si sunt indecis ce sa-mi fac, ma puteti ajuta? As vrea sa simbolizeze calm, stapanire pe sine.

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Joker-ul, dupa cum cred ca stii, in poker sau remi, inlocuieste orice alta carte! cu el poti forma orice, fiind ceea ce vrei tu sa fie! bafta!

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu te sfatuiesc, are si semnificatia de nebun, poate te gandesti sa alegi altceva.

| TheStory a răspuns:

Joker-ul nu este un fel de ciudat este doar un pic mai avansat decat ceilalti.
(The Dark Knight)