| Felicia99 a întrebat:

in curind e ziua mamei mele si vreau sa ii fac ceva deosebit. daca puteti sa imi propuneti ceva. poateceva facut de mina sau chiar cumparat..imi place mult sa fac lucruri facute de mine.fac o multime de chestii.dar acum sunt in pana de idiei si va rog mult sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Uite,nu stiu ce ii place mamei tale, dar cred ca o felicitare o va invelesi.Fa-o chiar tu! sau cumpara ceva nu prea scump dar care sa merite banii. sper ca te ajut! ppaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O esarfa, o bijuterie sau un parfum.
Poti incerca sa-i gatesti ceva bun, ca de exemplu un tort.
Sau i-ai cativa trandafiri impachetati frumos! Daca mamei tele nu-i plac trandafirii, cumpara-i alte flori!
Sau o felicitare croita cat mai frumos de tine, o carte cu un trandafir in ea, vezi tu.
Te pup!

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i un buchet de trandafiri sau care sunt florile ei preferate, un cadou asa mai material;, sa zic asa, cum ar fi un parfum, o pereche de cercei sau o bratra oriun colier din aur sau argint, o trusa completa de machiaj, o rochie, o esarfa fina sau o poseta si pune opoza cu voi doua in rama sau, si mai bine, realizeaza un album cu poze cu voi doua de cand era ea insarcinata cu tine, apoi de la botezul tau, din primii ta8 ani de viata si pana in prezent si fa-i o felicitare in care sa-i urezi la multi ani si sa-i spui cat d emult o iubesti si ce importanta e ea pentru tine. De asemenea, ai putea sa-i pregatesti un tort delicios sau prajitura ei preferata. la multi ani fericiti mamei tale!

| Mihai2400 a răspuns:

Fai o felicitare in care sa scrii ceva de genu pentru cea mai buna mama care a fost alaturi de mine si la bine si la rau