| elefantulmanole a întrebat:

In ultimul timp nu pot sa vizionez filme sau videoclipuri pe laptop. Filmele nu se incarca niciodata iar videoclipurile au sunet dar imaginea este verde. de asemenea am incercat sa descarc Adobe flash player sau Adobe reader si pe la 50 % se blocheza si spun ca pierd conexiunea la internet desi nu este asa. Nu stiu ce se intampla dar sper ca ma puteti ajuta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 1HelpingYou1 a răspuns:

Probabil ca ai instalat prea multe lucruri pe el si ti s-a incarcat memoria. Dar in orice caz, mai bine du-l la reparat.