| codrina_8326 a întrebat:

la barn buddy ce primesc la niv. 37? primul raspuns si bun primeste funfitza + vot! si inca ceva cum pot face monede rosii in afara de cupe pentru hackeri; vreaun truc un cod poate mersi! cel care raspunde si la aceasta intrebare si la cealata primeste fundita si 4 voturi

Răspuns Câştigător
| BubulinaaaMaah a răspuns:

Eu sunt la 44. dar parca la 37 am primit flori sau asa parca imi aduc aminte
Si din pacate nu exista coduri pentru a face credite. Dar pentru a face credite planteaza flori multe
Sper ca ti.am fost de folos
pup

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocosla 37...si la 38 iris.azi am foacut 38 si am primit iris!:-p