| mafi5 a întrebat:

eu joc BB (barn buddy) si am facut trei cupe la medalii.am primit bani rosii si galbeni si experienta.mai sunt moduri in care sa fac rost de BB in afara sa dau 20, 000 de monede hi5 pe 90, 000 BB. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NoName_5366 a răspuns:

Pai iti instalezi bara Hi5 love struck... si acolo iti vin cam 200 de monede tongue (iti poti lua cam 8000 de BB credits big grin )! dar mai bine incearca sa faci cat mai multe cupe si primesti cam 300-400 de BB credits pentru fiecare cupa love struck. cupa o castigi intre timp ce iti plantezi anumite legume, fructe si cand ai auns la un anumit numar de fructe, legume plantate castigi o cupa. sper ca te-am ajutat! Fundaabatting eyelashes? day dreaming