| Florin_Florin_1993_Fz4b a întrebat:

Salut la toti are cineva idee, daca sterg Facebook., o sa apara la toate conversatiile asa https://ibb.co/mGjeYb dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti stergi contul de Facebook, celorlalti le vor aparea conversatiile cu tine la fel cum iti apar tie conversatiile cu o persoana pe care ai blocat-o. Nu mai poti raspunde la ele, dar toate inca iti sunt vizibile!

| Florin_Florin_1993_Fz4b explică (pentru anonim_4396):

Dar in poza aceea, de ce apar asa?

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Florin_Florin_1993_Fz4b):

Acea persoana are contul blocat de Facebook.
Trebuie sa ii verifice identitatea(adica sa trimita o poza cu buletinul parca)... Asta se intampla pentru ca cineva a incercat sa-i sparga contul sau pentru ca Facebook suspecteaza ca acel cont e fals(asta pentru ca au dat multi report sau naiba stie). Pot fi si alte motive, cred, nu le stiu.