| Toshima a întrebat:

Salut lumeee.Deci sa va spun ideea.Sunt un baiat, abia 14 ani.Si vreau sa am priza cat mai buna la fete.Adica nu neaparat sa fie cu mine, vreau sa ma placa.Si am o fata care-mi place si vreau sa fiu cu ea.Se joaca cu mine, glumeste da nu cred ca e interesata. Ce ar trebui sa fac ca sa-i starnesc interesul? Si daca nu din prima, se poate si pe rand., cate un pic. Funda faina la raspunsu care mere!

1 răspuns:
| deeywtza a răspuns:

Pai pune pe cineva care e pieten si cu tine si cu ea sa o intrebe daca te place si chesti din astea si daca te place, dai drumu.bafta!