| KingDamian a întrebat:

Salut..ma poate ajuta cineva cum sa fac ca sa mearga messengeru? De la o vreme nu ma lasa sa ma connectez dar pe email ma pot connecta. apoi imi da o eroare pe messenger spune asa: We can't sign you in to Yahoo! Messenger.

Va rog ajutor dau funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla incearca peste cateva zile sau ore isi va reveni

| hurricaneX a răspuns:

Instaleaza o alta versiune de Yahoo Messenger.

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Mda. asta e o problema de la ei, dezinstaleaza-l si ia-l iar daca nu iti merge nici data viitoare singura solutie e iti iei messenger 8, eu asa am facut, sau incearca sa schimbi limba