| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta si pe mine cu cateva sugestii se apropie sf valentin si chiar nu stiu ce i as putea darui prietenului meu va rog mult de tot

2 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Ai putea sa ii dai o cana pe care sa fie o poza cu voi, 2 jumatari de lanturi una tu una el, un tricou /pulover pe care sa fie imprimat o poza cu voi, un ceas, o bratara daca ii plac accesoriile, sper ca ti-am fost de ajutor

| irina222 a răspuns:

O carte despre dragoste.
Un sarut calm si domol numai pentru el, intr-un parc sau pe un pat smug
O bluza sau o bratara din argint.
Sa te duci la teatru/patinoar/pizza/suc/prajitura. si sa platesti tu.