| Roberta00 a întrebat:

Hey! In curand e Valentine's Day si as vrea sa ii cumpar ceva prietenului meu, dar nu stiu cethinking Suntem impreuna de cateva luni si nu am reusit prea bine sa aflu ce ii place...
Ma puteti ajuta si pe mine cu cateva sugestii va rog?

Răspuns Câştigător
| Anthonys a răspuns:

Barbatii apreciaza in general parfumurile, ceasurile, accesorii - lant de argint model mai special, bratari.accesorii de orice gen. aparate barbierit.etc.alegi tu ceva in functie de finante pui o inimioara si iesi bine.;-)

2 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Buna, poti sa gasesti un magazin unde se fac lucrusoare personalizate, sa personalizezi o cana cu o poza cu voi e in jur de 25-30 de lei, sau daca nu gasesti, o cana cu mesajul "pentru cel mai bun iubit",

| marygirl12ever a răspuns:

Pai vorbeste cu el si intreaba-l printre altele ce ii place asa sigur va merge la mine a mers. Daca nu atunci cumpara-i o inimioara pe care scrie "I LOVE YOU" big grin. SPER CA TE-AM AJUTAT