| Liviu321 a întrebat:

Salut, mai tineti minte vechile desne? va plac v-au placut ce ar fi sa le readucem pe micile ecrane? va rog sa spuneti aici daca doriti sa revedem vechile desene si daca ati face si ceva pentru asta ( viata cu louie, povestirile din cripta, eek etc.)

2 răspunsuri:
| Liviu321 explică:

Daca da am putea strange cu toti petitii(adica cat mai multe semnaturi) si sa le dam la cineva din televiziune sau sa facem noi un post tv dar ast e mai greu laughing da putem incerca cu petitia si chiar sa facem si proteste, mittinguri thinking

| Ddyanaa a răspuns:

Da sigur:Xlove struck
si as face ceva dar ce? nu stiulaughing