| Alina_8184 a întrebat:

Saluthappy
Mi-am facut astazi inca o gaura in urechie si ma mai dau din cand in cand cu spirt pe urechie si mai misc de cercel dar ma cam doare. Daca nu mai misc de cercel si il las acolo pana se formeaza gaura mai bine incat sa nu se astupe o sa imi ramana gaura mai mica? (cercelul nu l-am scos din urechie)

1 răspuns:
| TwlGirl a răspuns:

Nu te mai da cu spirt. Lasa sa se obisnuiasca urechea cu el, o sa ti se formeze putina scoarta pe langa, dar il indepartezi si daca nu vrei sa ai gaura asa mica, il mai rotesti de cateva ori. Si cand numai ai nevoie de cercelul medical i`ati unul care sa te ajute sa iti faci gaura mai mare.