| ITIK a întrebat:

Salut,Messu meu a luat-o razna, nu mai pot sa adaug o adresa noua de mess ca imi apare mesajul asta your request to add a contact has taken longer expected to complete
the operation may have succeeded.please check your messenger list later
Si nici nu pot sa instalez altu

4 răspunsuri:
| adrew a răspuns:

S-a intimplat si la mine in timp ce icercam s-a adaug un admin din cs 1.6 pentru poze, nu am trimis pozele la timp si am luat ban+destroy;((

| Puffulets a răspuns:

Pai faza e ca ai bagat prea multi deodata in lista. asa am patit si eu:d. Nu te ingrijora asteapta 2-3 zile fara a mai incerca sa bagi pe nimeni in lista in tot acest timp si dupa. incearca sa adaugi cate putini.o sa mearga cu sigurantakiss. Bafta!

| ITIK explică (pentru Puffulets):

Multumesc,acum astept... daca e asa iti dau funda :*

| Puffulets a răspuns (pentru ITIK):

Okkiss