| vladutzick a întrebat:

Mi s-a umflat tibia chiar sub genunchi mai bine de 3 luni. Imi poate spune cineva ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, nu crezi ca ar fi mai bine sa consulti un doctor? El va sti ce tratament iti trebuie..Succes!

3 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Du-te cat de repede posibil la un medic pentru un consult si un tratament evelntual.

Succes!

| AnonimAwesome a răspuns:

Salut! imi poti zice ce ai facut pana la urma? si eu de vreo 4 luni am aceeasi problema! ce ti-a zis doctorul? te-ai operat? mai ai voie sport? E grav? Raspundemi te rog!

| vladutzick explică (pentru AnonimAwesome):

Nu m-am mai dus. Pur si simplu am ignorato. Eu fac biking cu downhill-u si e foarte greu. Dar nu ma mai doare. eu ma ung in fiecare zii cu o crema mentolata.