| Gyl a întrebat:

Miam facut cont pe youtube si vreau sa-mi pun un videoclip stiu de upload eu vreau sa-mi ziceti trebuie program sau ce? ink n-am facut videoclipu ma puteti ajuta? Serios dau funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Apropo,daca vrei sa iti editezi videoclipul poti sa faci cu movie maker(asa cred)

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Pai dupa ce iti faci videoclipul dai pe incarcați si apoi dai pe incarcati un videoclip sau inregistrati de pe camera web,dupa aceea astepti sa se uploadeze si ii modifici datele,adica ii scrii titlul, scrii in descriere, etc. apoi ai terminat.Atat! Funda?