| aNonim_4610 a întrebat:

Salut, pai as vrea sa ma duc sa invat in londra,(p. s sunt clasa 8)as vrea sa stiu cum e acolo :lumea, scoala? daca sunt niste siteuri.mersi mult, chiar as vrea sa stiu sa PLEC ORI NU

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu zic ca Anglia este o tara ideala si eu vreau sa plec din tara asta de nimic si loclu ideal pentru mine si pentru orcine care isi doreste un viitor stralucit este Anglia! Sa iti povestesc: O prietena a mamei mele are baiatul olimpic la mate si in aceasta vara a fost intr-o excursie( ceva gen salvati mediu, este pentru CV sa stii ca si tie o sa iti trebuiasca chestii de genu asta pe Cv) care a fost in Franta, Germania si Anglia! Pur si simplu iti zis ca de exemplu Germania este o tara ok, frumoasa, curata nu ai ce sa comentezi! Franta, in comparatie cu Anglia sau cu oricare alta tara este una dezastruoasa, oameni sunt rai, de abia daca te baga in seama daca vorbesti engleza, dar daca aud romana fug de tine, nici nu te baga in seama, strazile sunt murdare este un oras(paris), o tara care nu ti-o recomand! Si in sfarsit Anglia...Este un oras( londra), o tara(anglia) minunata! Strazile sunt curate, oamenii sunt buni si nu dusmanosi ca in franta, de ajuta si prietenosi, este un oras cochet si are tot ce ii trebuie si sa nu mai vorbim de scoala care este foarte buna, multe orase din anglia sunt frumoase, este o tara pe care eu ti-o recomand( si eu o sa-mi dedic cariera aceste tari), eu ti-am zis o intamplare din vorbele cercului meu, dar daca vrei mai mult cauta wikipedia- anglia, gasesti toate datele!

P. S: eu ti-am spus lucrurile la amanunt si direct, Este o alegere minunata! Mult succes.vei reusi!
cu drag, georgi

aa... fundita? mersi mult! happy