| AlinaIon390 a întrebat:

Saptamana viitoare plec in Londra si nu prea stiu cum este pe acolo. As vrea sa stiu si eu, credeti ca o sa invat limba, sau o sa ma acomodez cu scoala?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Limba normal ca o sa o inveti ca doar se vorbeste engleza, cine nu mai stie engleza in ziua de azi.

Londra e un oras superb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Londra e un oras frumos e unchiul meu plecat cu treaba pe acolo si a zis ca e foarte frumos! Si stai linista ca vrei ca nu vrei o sa inveti limba engleza fara sa stii sau fara sa vrei! Multa bafta si ai grija ce faci!

| miuuuuxd a răspuns:

O sa te descurci, sunt multi oameni straini deci ei sunt obisnuiti cu cei care nu vorbesc perfect limba. Sunt foarte draguti si politicosi, o sa iti placa. Mult succes!