| kizz a întrebat:

pe 1 oct am primit de ziua mea un porcusor de guineea. n am stiut ca nu trebuie sa i dau varza.am renuntat sa i mai dau cand am aflat ca nu e buna si i am dat castravete, iarba si ardei, dar nu le manaca. de ce oare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu ce a fost obisnuit sa manance, mergi la pett schop sau de unde ai cumparat si intreaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pet shop exista mancare speciala pentru porcii de guineeahappy du-te si cumparale mancare si da-le ...stai linistita ca vor manca happy mai intai trebuie sa se obisnuiasca cu tine happy