anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Pe la sfarsitul clasei a 12 a trecut ceva timp de atunci, am avut o intamplare nu prea placuta cu o fata.ne-am dat intalnire intr-o sambata seara sa mergem la un club,recunosc eu nu obisnuiam sa ies in cluburi in grupul meu de prieteni nu prea ne placea iesitul prin cluburi,preferam sa mergem la un pub sa bem ceva sa stam de vorba, era chestia ca daca te duceai in club trebuia sa dansezi si noi nu faceam asa ceva.Si acum sa revin la ceea ce am zis putin mai sus.Am ajuns in fata clubului,a aparut si ea,si seara aia a fost destul de naspa pentru mine pentru ca am simtit-o destul de rece,poate astepta sa-i cumpar ceva de baut,dar eu nici nu aveam foarte multi bani la minelaughing,si nici experienta in intalniri,poate ca nici imbracat adecvat de club nu eram, eram imbracat in niste blugi si aveam o bluza larga cu gluga laughing poate eram neadecvat pentru club.Si din ziua aia parca am capatat o teama de a imi face o prietena,de a interactiona cu o fata, am pierdut increderea in mine.De fiecare data cand se ivea,mai stateam de vorba pe net si zicea hai sa mergem la un suc ceva,parca evitam discutia, teama asta...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si cu ce te putem ajuta? laughing

| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Cu o persoana de incredere nu te vei teme sa prietenesti

| malapsus a răspuns:

WOWWWW, mai putin scris PRETENASS :)))))

| Bogdan_Baciu_1992 a răspuns:

Incearca sa le inviti in parc prima data sau la mc!