| Dan a întrebat:

Salut, Prieteni! Cand v-ati uitat ultima data pe lista voastra cu prietenii TPU? Eu m-am uitat azi, pe unii nici nu ii cunosc, dar ii consider prieteni. happy

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Buna, Dan! Am castigat o gramada de prieteni si totodata respectul lor, chiar daca pe multi nu-i cunoschappy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si eu tot azi.Cred ca din cei aproape 320, daca am vorbit cu 10 e binehee heeRar adaug pe cineva ca prieten si o fac atunci cand chiar imi starneste interesulhappy

| OanaG a răspuns:

Buna! Azi diminineata, sunt in nr mare, chiar daca nu cunosc pe nimeni. ii consider prietenii meihappy.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! da, acum vreo saptamana m-am uitat laughing mai multi prieteni misteriosi decat cei pe care ai cunosti.

| Kitteny a răspuns:

Acum 2 zile.laughing chiar daca nu ii cunosc, le rasp. la intrebari si incerc sa ai fac sa ne cunoastem:*fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri, nu stiu ce-mi venihee hee.