| anonim_4396 a întrebat:

Prietenii din lista voastra de prieteni va sunt prieteni adevarati, sau doar se afla in treaba?

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Asa ceva nu mai exista... ori daca mai sunt ...sunt foarte putini.

| inna a răspuns:

Mai exista prieteni adevarati?winking

| crisS a răspuns:

Nu pot sa spun ii cunosc happy dar nu se stie niciodata laughing

| Haydee a răspuns:

In viata reala prietenii te pot trada, aici toti suntem prieteni, fara intentii ascunse, cred. E un avantaj faptul ca nu ne cunostem si de aceea ne ajutam reciprocwinking
Nu avem nevoie de nimic in schimb, ne bucuram ca i-am ajutatbig grin

| Jupiter a răspuns:

Nu am prieteni adevarati. Nici in lista, nici in viata reala.

| Jupiter a răspuns:

Nu sunt autista si nici nu urasc oamenii. Am spus ca nu am prieteni adevarati. Prieteni, amici am.

| Sophie_3843 a răspuns:

Asa si asa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O singura persoana din lista mea de prieteni de pe TPU imi este prietena cu adevarat si asta pentru ca ne cunoastem si in viata reala, chiar suntem colege, iar in legatura cu ceilalti ce sa zic...cu unii vorbesc pe mess si ne intelegem foarte bine insa cu alti nu am nicio legatura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jupiter de ce nu ai prieteni? Esti autist/a, sau urasti oamenii?
Inna exista, nu trebuie decit sa-i accepti in viata ta. Dar trebuie sa si stii sa-i deosebesti pe cei adevarati, de canaliile profitoare. Eu nu-ti ofer prietenia mea, sa nu crezi ca urmaresc ceva, dar daca am fi prieteni, ai sti ca exista prietenie adevarata.