| Roxana27Magda a întrebat:

Recent m-am gandit sa imi caut loc de munca intr-o tara care sa imi ofere un nivel de trai decent. Limbi straine cunoscute engleza si franceza. Cine doreste sa mi se alature? Din pacate nu am prieteni plecati iar cei care sunt plecati sunt foarte secretosi.

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Din pacate nu este chiar asa de simplu! dar multumim de invitatie!

| Roxana27Magda explică (pentru luiza):

Stiu ca nu este simplu chiar de aceea m-am gandit ca trebuie sa mai fie si alte persoane in situatia mea, de multe ori imi doresc sa nu ma fi nascut in minunata Romanie insa nu am de ales

1 răspuns: