| BluX a întrebat:

sambata am mers la o canisa si mi-am luat caine.erau 6 pui:4 femele si 2 masculi.cand am intrat la ei in curte leau dat drumul acelor pui ca sa ii vedem.am ales un mascul care ne-a placut foarte mult :X. Apoi au ramas doar cei 2 masculi afara. le-am spus celor de la canisa sa scoata celalalt caine ca sa nu ii incurcam. lau scos si au pus o femelea spunandune: acum ca este un mascul si o femela nu ii mai incurcam. iau lasat sa se joace putin in timp ce parintii mei discutau cu cineva despre caine.cand am plecat un domn de la canisa a luat un catel si la dus la noi in masina.ne-am luat la revedere si am plecat.am ajuns acasa si totul era in regula.pana azi cand l-am dus la veterinar pentru ca avea purici. m-a intrebat daca e mascul sau femela.eu am spus ca e mascul. bun totul era ok, pana cand a vazut ca de fapt e femela.eu am crezut ca isi bate joc de mine. m-am uitat si eu si era adevarat.
credeti ca cei de la canisa neau dat femela intentionat?

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu, greseli se intampla.Dar azi e marti!
Timp de 4 zile nimeni nu a vazut ca NU e mascul catelul ala?!?
Sa-l duceti inapoi si sa luati cainele pe care il doreai!
Si, in felul asta se va lamuri orice neintelegere!