| DumitruS a întrebat:

Salut.

Scriu un articol si am nevoie de parerea voastra va rog.

Imi spuneti va rog, daca de exemplu ati fi pe Facebook, care titlul din cele de mai jos v-ar atrage atentia sau vi s-ar parea mai interesant?

1. Ce carti citesc scriitorii romani

2. Carti recomandate de scriitori romani

3. Cele mai bune carti recomandate de scriitorii romani

4. Lectura obligatorie de la scriitorii romani

Cele mai bune raspunsuri primesc funda dar promit sa dau calificativ si fiecaruia in parte.

6 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Mie al doilea titlu mi se pare mai bun - carti recomandate de scriitori romani.

| OoBunnyoO a răspuns:

Primul sau al treilea. Totusi in cazul celui de-al treilea titlu, mai taie putin din el. E cam lungut. L-ai putea pune ceva de genul "Carti recomandate de scritorii romani" sau "Ce carti recomanda scriitorii romani".

| justanotheruser99 a răspuns:

3 pare cel mai atractiv, zic eu. (Adică daca ar fi un articol intitulat așa, l-aș citi.)