| costimovrin a întrebat:

Salut, scuze daca suna ciudat întrebarea. Nu am fost niciodată în străinătate, și vreau la sfârșitul verii sa merg in Anglia sa o vizitez. Am văzut pe internet tricouri antiglonț (sa nu stau cu frica de teroriști). Știți cumva daca am voie in avion cu ele?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Bati campii, nu te omoara nimeni in gb. Cand mergi in Londra noaptea cand toata lumea e la somn dupa 12 noaptea atunci poti zice ca iti vine bine un pistol care nu se gaseste decat la fortele antitero sau armata britanica. Pana la sfarsit de vara vezi daca baga carantina vi anul viitor daca e

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi in Afganistan sau Anglia?

| SociopatuI a răspuns:

Credeam ca doar femeile pot fi atat de paranoice.