| nick94 a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie ce vor fetele sa auda de la un baiat, cum pot sa agat foarte usor o fata?

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

He heehee hee fetele vor sa fie apreciate, sa ii spui "ce bine arati azi..." sa le lauzi, sa ii arati ca ti la ea, sa te porti frumos, sa vorbesti frumos, sa ii arati ca e speciala, sa se simta unica si ca ea e cea mai... ceahee hee.

| User a răspuns:

Pai, sa le faci complimente, sa te porti frumos bla-bla. nu's expert in domeniu' asta da nahbig grin

| ViVi a răspuns:

Iei un carlig prinzi de o bluza si gata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa agati fete daca te porti frumos cu ele si ai o convorbire corecta