| badboybadboy a întrebat:

Spuneti-mi ce cuvinte magice vor fetele sa auda?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! decat sa auzi lingusiri si sa te amagesti, mai degraba prin fapte, cred ca asta conteaza cel mai multm dar daca vrei sa fii amagita...iti va zice verzi si uecate dar neadevaratewinking
Un an nou fericit si plin de sanatatehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Tania a răspuns:

Te iubesc,esti deosebita(ma rog astea asta asa ca o vrajeala),nu te voi insela niciodata!(m-am convins eu si de asta... laughing ) tatal tau este super (chiar daca imi crapa capul daca te ranesc laughing ), te ador, esti foarte frumoasa azi...

| Holocaust a răspuns:

Eu una nu acord importanţă la cuvinte. Dacă se simte ceva bun între două persoane de sex opus, nu mai trebuie altceva.
Depinde şi de caracter.Lumea e mare şi în continuă schimbare.

| Holocaust a răspuns:

Eu una nu acord importanţă la cuvinte. Dacă se simte ceva bun între două persoane de sex opus, nu mai trebuie altceva.
Depinde şi de caracter.Lumea e mare şi în continuă schimbare.Nimic nu te mai miră.

| Dumnezău a răspuns:

Cuvintele ce fetele din ziua de zi vor sa le auda fac parte din diferite familii si campuri lexicale,cum ar fi: BMW,mertz,vila la Izvorani, Gucci, 25 de centimetri,Louis Vuitton,Victoria's Secret,shopping,Paris, Milano, Londra.

Cam asa imi zice prea-inteleptul creier.

| thelastc a răspuns:

Nu vor să audă nimic, vor să simtă.

| DenisIonut01 a răspuns:

Te iubesc, ia nista bani si du-te cu pretena la shoping, si cel mai important Sunt bogat atat sa rostesti si ca lipita e de tine rolling on the floor

| crynys a răspuns:

Doar trei: Te iubesc, am bani, am masina.winking

| Delicv3nt a răspuns:

Sau o s**i aici sa acasa? rolling on the floor)

| BoAfan a răspuns:

Vor sa auda asa:Te iubesc, si nu te voi insela vreodata big grin

| Lօllipop a răspuns:

Pai primul e ca o iubesti nespus de mult ( aceste cuvinte orice fata asteapta sa le auda de la partenerul ei, sau chiar si de la dmiratori. 2) esti frumoasa, fermecatoare sau orikare alt kompliment dragutaz.3) vre-i sa vii la mine al o cafea / suc? funditzZa?