| CosminC86 a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce oras din tara v-a placut cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| DianaIsHere123 a răspuns:

Iasi deoarece acolo este un "aer" de intr-ajutorare si toata lumea se intelege bine..nu auzi ca prin alte orase BA, DA TU VII AZI LA O BERE? cum striga altii in gura mare.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Brasov

| CosminC86 explică (pentru mona):

Din cate stiam eu Roma nu e in Romania happy

| mona a răspuns (pentru CosminC86):

Am inteles eu gresit intrebarea dar am modificat...scuze

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sibiul meu happy! Îmi place si Bucurestiul si Constanța, orasele unde e viață, un adevărat furnicar! Iubesc aglomerația, nebunia străzilor happy!

| MrSoapte a răspuns (pentru floresdemayo):

Tu spui din pct de vedere al turistului! Eu, traiesc in Bucuresti si, ma ia groaza cand trebuie sa ajung dintr-un capat, al orasului, in celalalt! Cu masina, facit 2 ore... daca nu mai bine (in functie de ora)! E groaza sa nu gasesti loc de parcare, e groaza sa vezi drumuri blocate de fiecare data cand ploua, sau ninge! M-am saturat de aglomeratie...

| Delicacy a răspuns:

Iaşi