| Adlai a întrebat:

Stie careva daca exista in site bun care să verifice erori gramaticale și sa verifice cât de clar e textul și cât de bine l-am construit și dacă am am despărțit in paragrafe sau nu. Și vreau sa stiu dacă exista un site care corectează singur greselile gramaticale și paragrafe?

Pentru ca, am o problema ca nu stiu sa verific dacă textul creat de mine este bine sau nu. Și bine inteles, ma refer ăla din engleză, și sa fie un site care sa nu-mi trebuiască sa-mi fac cont.

Exista asemena site?

Și ăla pentru a verifica gramatica un text scris in romana. Ca și la ăla am probleme in a scrie. Bineinteles, nu ca aș fi ăla care nu știe sa scrie. Înțelegeți ce vreau sa zic? Doar ca, am nevoie de aceasta informație ca sa învăț sa nu mai gresesc gramatica, ortografic și denumirea aia pentru paragrafe.

Exista aceste situri despre care v-am descris?

Dau funda! Serios vorbesc.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Deh, viteza...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Bine inteles, nu ca a-și fi ăla care nu știe sa scrie"

chiar așa să fie? Ia mai citește odată, ce zici?

| Adlai explică (pentru sierra1):

Și dacă citesc, ce fac?

| Adlai explică (pentru sierra1):

Ups! Am făcut niște greseli gramaticale pe aici? Asta-i din cauza tastaturii de la Iphonului meulaughing

| sierra1 a răspuns (pentru Adlai):

Deh, viteza...