| maharaionut2001 a întrebat:

Salut.Stie cineva ce se intampla daca umplu o bricheta cu jet cu gaz expirat? Am umplut-o din greseala si am observat ca nu mai merge asa bine. Daca termin gazul din bricheta si o umplu cu gaz normal o sa mearga iar bine?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca bricheta in sine are o problema, calitatea gazului nu va influenta buna sau proasta functionare a acesteia.
Verifica si daca nu cumva dispozitivul are erori tehnice de utilizare.