| AlexanderAlex1 a întrebat:

Salut, sunt clasa a 10a la profilul economic. Deja imi este tare frica de bac laughing moor, nu stiu nimic. Acum din clasa a11a incep sa invat. Vreau tare mult sa iau bac-ul. Dau la romana, matematica si ma gandesc sa mai dau la geografie. Vreau sa stiu si eu tot despre bac. Cum se calculeaza notele. La oral, la scris, etc

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai intai dai proba orala la romana, apoi proba la limbi straine, dupa care dai probele scrise la romana, mate si geografie.