| transfer132 a întrebat:

Sunt elev in clasa a XI-a la un liceu teoretic si vreau sa ma transfer la un liceu de dans in clasa a XII-a, m-am interesat daca se poate si mi s-a spus ca DA.
Vreau sa stiu cum este cu examenul de diferente (probele de dans)? Tin sa mentionez ca balet nu am facut.
Cine ma poate ajuta cu un sfat?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Pai daca esti a 11-a nu te poti transfera la clasa a 12-a, ala care ti-a spus asta e un mare tamp!

| transfer132 explică (pentru siriusblack98):

Nu intelegi, cand termin clasa a 11-a sa ma transfer.

| transfer132 explică (pentru siriusblack98):

Esti la liceul de coregrafie?

| siriusblack98 a răspuns (pentru transfer132):

Inainte sa fi ironic ar trebui sa scrii mai clar ce vrei!

| transfer132 explică:

Robby,cand trec in clasa a 12-a, atunci sa ma transfer la ei.